דלג לתוכן
skip to content

פתרונות אריזה מתקדמים

מחלקת שירותי האריזה של פליינג קרגו מתמחה במתן פתרונות אריזה ושילוח מורכבים וייחודיים. עשרות שנים שאנחנו מספקים שירותי אריזה מקצועיים לתעשיות השונות. מחלקת האריזה נותנת פתרונות אריזה מתקדמים לייצוא, בשינוע מקומי של מכונות והעברת קווי יצור או כל ציוד כבד ומורכב. הדורשים פתרונות אריזה מתקדמים ומקצועיים לשילוח ושינוע הציוד בבטחה ללא נזק עד למקום היעד .

פתרונות אריזה מתחילים בתכנון מקצועי

השלב הראשון במחלקת האריזה של פליינג קרגו מתחיל בתכנון מארזים מקצועי ע"י צוות מהנדסים. המשתמשים בתוכנות לביצוע סימולציות לתכנון סוגים שונים של מארזים . הייצור במחלקת האריזה מתבצע ע"י צוות מקצועי של נגרים ומסגרים בעלי ניסיון עשיר בייצור. כל סוגי המארזים ושימוש במגוון חומרים לייצור המארזים ברזל, עץ, קרטון חומרי פרזול ובולמי זעזועים המספקים פתרונות אריזה מתקדמים.

תכנון וייצור מארזים וארגזים

תכנון מארזים

תכנון וייצור ארגזים ומארזים מתבצע באמצעות מיטב התוכנות ההנדסיות. הכנת סימולציות והתאמה מרבית למפרט המוצר. לנגד עיננו ניצבת מטרה לתכנון אריזות יעילות, איכותיות בטוחות ופשוטות על מנת להביא את המוצר ליעדו בשלמותו ולהוזיל את עלויות שרשרת האספקה.

ייצור מארזים

הצוות המיומן שלנו יודע לייצר את כל סוגי הארגזים תוך עמידה מלאה בתקני ISPM15 ותקן  IS09001. על פי דרישות הלקוח ומפרט התכנון של המהנדסים. ייצור הארגזים מתבצע בנגריה מקצועית הפרוסה על פני כ- 2,000 מ"ר ובידי צוות נגרים מקצועיים. לצוותי האריזה שלנו הידע והניסיון הדרוש לארוז את הפריטים בגמר היצור. וכן לבצע תהליך הפשטה מלא ויעיל באתר הלקוח. מערך היצור שלנו גמיש ומאפשר אספקה של מארזים וארגזים תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים ביותר.

 ארגזי ייצוא

בתכנון ארגזי ייצוא פליינג קרגו לוקחת בחשבון את מפרט המוצרים ואת כל תהליך השינוע והאחסון שלו. על מנת שהמוצרים יגיעו בבטחה ובשלמות ליעד. מחלקת האריזה מספקת פתרונות אריזה,  תוך כדי ניצול הניסיון הרב של כלל מחלקות החברה  לוגיסטיקה, תובלה יבשתית ימית ואווירית. 

ייצור ארגזי עץ

ניתן להזמין מפליינג קרגו גם תכנון וייצור של ארגזי עץ למשלוח פנימי לתובלה יבשתית ולנצל את הידע הרב שיש לצוות הייצור והאריזה. על מנת לשנע ציוד רגיש וכבד בתוך הארץ ולהיעזר גם בשירות התובלה היבשתית המקצועיים של החברה שעובדים בתיאום מלא עם מחלקת האריזה.

ייצור ארגזי טילטול

שצוות המתכננים באים לתכנן ייצור של ארגז אם הוא ארגז עץ או W/A   הם לקוחים בחשבון את נתוני המוצר ואת כל מהלך ההובלה והלוגיסטיקה עד פריקת המטען ביעד על מנת לשמור על המוצר מפני כל הטלטלות שהוא צפוי לעבור בכל שרשרת השינוע אחסון פריקה ועד האספקה.

ייצור ארגזי רפראונד(אריזות W/A)

אריזות W/A מיוצרות בשילוב עץ ,קרטון, ספוגים וריפודים. הם מתוכננות בהתאמה למוצרים ולתנאי השינוע והאחסון  לשמירה והגנה על המוצרים. מארזי רפראונד  מתאימים למשלוח בארגזי נשיאה מוצרים רגישים של תעשיות אלקטרוניקה, רפואי ביטחון ועוד.
ארגזים רפראונד באים בצורה שטוחה, עם סימונים מוגדרים לצורך קיפול לצורה מלבנית מתאימה לתבנית האריזה המדויקת של המוצר.

 

 

אריזה ושילוח

כמי שנותנים שירותי אריזה ללקוחות פליינג קרגו יש לנו ידע וניסיון עשיר בתכנון נכון המתאים לכל מהלך האריזה והשילוח. כחלק מזה אנו מתמחים גם בפתרונות שילוח לציוד כבד.הצוות שלנו יודע לתת שירות אריזה שלם החל מהתכנון דרך הגעה לאתר הלקוח, אריזה, שירותי המכלה ופריקה בנקודת היעד. כל זאת מתבצע באמצעות צוותי אריזה המתמחים באריזה והפשטה של מארזים מורכבים. צוותים אלו בעלי ידע וניסיון רב באריזה, המכלה ושינוע של מכונות ומוצרים מורכבים, כולל פרויקטים של העברת קווי ייצור למטרות פנים וייצוא הכוללים ייצור ארגזי ייצוא בתכנון מקדים ומוקפד להובלה ללא תקלות.

שינוע מכונות והעברת קווי ייצור

צריכים שינוע ציוד כבד או עומדים לפני העתקת קווי ייצור,  בפנים הארץ או לחו"ל. לפליינג קרגו יש את הפתרון המלא הכולל את שרותי הלוגיסטיקה והאריזה. פליינג קרגו מעמידה לשרותכם את מחלקות הלוגיסטיקה והאריזה  למעבר יעיל מקצועי לכל מקום בארץ ובעולם. 

העתקה של קו ייצור

מדובר בתהליך לוגיסטי מורכב המצריך ידע באריזה של ציוד כבד ויכולת להמכיל ולשנע מכונות. המכלת מכונות וציוד כבד מצריך המכלה וארגון באופן בטיחותי, כהכנה לשלב השינוע. התהליך מתבצע בקפידה ותוך כדי שמירה על המכונות והציוד היקרים של הלקוח.
הצוותים המקצועיים של פליינג קרגו במחלקת פתרונות אריזה ובמחלקת לוגיסטיקה מיומנים כבר עשרות שנים להגיע לאתר הלקוח ולבצע את העבודה ביעילות ובמהירות.

 

 

לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו: 03-3819485

  השאירו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם

  השאירו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם

  עבורנו איכות ובטיחות הם ערכים עליונים

  שינוי גודל גופנים

  כניסה למנויי בוקסיט Box2Box

  כניסה למנויי הפצת אקספרס

  כניסה למנויי בוקסיט myBoxit