דלג לתוכן
skip to content

שירותי פתרונות האריזה המתקדמים שלנו

מחלקת שירותי האריזה של פליינג קרגו מתמחה במתן פתרונות שירותי אריזה ושילוח מורכבים וייחודיים. עשרות שנים שאנחנו מספקים שירותי אריזה מקצועיים לתעשיות השונות. מחלקת האריזה נותנת פתרונות אריזה  לייצוא ובשינוע מכונות והעברת קווי יצור או כל ציוד כבד ומורכב הדורש פתרונות אריזה מתקדמים ומקצועיים לשילוח ושינוע הציוד בבטחה ללא נזק עד למקום היעד .

השלב הראשון במחלקת האריזה של פליינג קרגו מתחיל תכנון מארזים מקצועי ע"י צוות מהנדסים המשתמשים בתוכנות לביצוע סימולציות לתכנון סוגים שונים של מארזים . הייצור במחלקת האריזה מתבצע ע"י צוות מקצועי של נגרים ומסגרים בעלי ניסיון עשיר בייצור כול סוגי המארזים ושימוש במגוון חומרים לייצור המארזים ברזל, עץ, קרטון חומרי פרזול ובולמי זעזועים המספקים פתרונות אריזה מתקדמים.

תכנון וייצור ארגזים

תכנון מארזים

תכנון האריזות מתבצע באמצעות מיטב התוכנות ההנדסיות, הכנת סימולציות והתאמה מרבית למפרט המוצר. לנגד עיננו ניצבת מטרה לתכנון אריזות יעילות, איכותיות בטוחות ופשוטות על מנת להביא את המוצר ליעדו בשלמותו ולהוזיל את עלויות שרשרת האספקה.

ייצור מארזים

הצוות המיומן שלנו יודע לייצר את כל סוגי הארגזים תוך עמידה מלאה בתקני ISPM15 ותקן  IS09001 ועל פי דרישות הלקוח ומפרט התכנון של המהנדסים. הייצור מתבצע בנגריה מקצועית הפרוסה על פני כ- 2,000 מ"ר ובידי צוות נגרים מקצועיים. לצוותי האריזה שלנו הידע והניסיון הדרוש לארוז את הפריטים בגמר היצור וכן לבצע תהליך הפשטה מלא ויעיל באתר הלקוח. מערך היצור שלנו גמיש ומאפשר אספקה של אריזות תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים ביותר.

ייצור ארגזי עץ

ייצור ארגזי רפראונד(אריזות W/A)

ייצור ארגזי טילטול

 ארגזי ייצוא

אריזה ושילוח

כמי שנותנים שירותי אריזה ללקוחות פליינג קרגו יש לנו ידע וניסיון עשיר בתכנון נכון המתאים לכל מהלך האריזה והשילוח. הצוות שלנו יודע לתת שירות אריזה שלם החל מהתכנון דרך  הגעה לאתר הלקוח, אריזה, שירותי המכלה ופריקה בנקודת היעד.  כל זאת מתבצע באמצעות צוותי אריזה המתמחים באריזה והפשטה של מארזים מורכבים. צוותים אלו בעלי ידע וניסיון רב באריזה, המכלה ושינוע של מכונות ומוצרים מורכבים, כולל פרויקטים של העברת קווי ייצור למטרות פנים וייצוא הכוללים ייצור ארגזי ייצוא בתכנון מקדים ומוקפד להובלה ללא תקלות.

שינוע מכונות והעברת קווי ייצור

צריכים שינוע ציוד כבד או עומדים לפני העתקת קווי ייצור,  בפנים הארץ או לחו"ל. לפליינג קרגו יש את הפתרון המלא הכולל את שרותי הלוגיסטיקה והאריזה. פליינג קרגו מעמידה לשרותכם את מחלקות הלוגיסטיקה והאריזה  למעבר יעיל מקצועי לכל מקום בארץ ובעולם.

לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו: 073-7579985

  השאירו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם

  השאירו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם

  עבורנו איכות ובטיחות הם ערכים עליונים

  שינוי גודל גופנים

  כניסה למנויי בוקסיט Box2Box

  כניסה למנויי הפצת אקספרס

  כניסה למנויי בוקסיט myBoxit