דלג לתוכן
skip to content

פתרונות אריזה מתקדמים לייצור מארזים, אריזה והפשטה

מחלקת שירותי האריזה של פליינג קרגו מתמחה במתן פתרונות אריזה ושילוח מורכבים וייחודיים. מזה עשרות שנים שאנחנו מספקים שירותי אריזה מקצועיים לתעשיות השונות. שירות אריזת המכונות הכבדות שלנו משקף את הבנתנו את שרשרת האספקה של הלקוח שלנו, הלוגיסטיקה הגלובלית והצורך למזער עלויות תוך מתן שירות איכותי שאין שני לו. הלקוחות התעשייתיים שלנו כבר מסתמכים עלינו להנדס אריזות מכונות כבדות במשך שנים. שירות הלקוחות יוצא הדופן שלנו ויכולות שרותי האריזה המתקדמים יחד עם שירותי הלוגיסטיקה שלנו הציבו אותנו בראש התעשייה.

מחלקת האריזה נותנת פתרונות אריזה מתקדמים לייצוא, בשינוע מקומי של מכונות והעברת קווי יצור או כל ציוד כבד ומורכב. במסגרת הניסיון העשיר בתכנון נכון המתאים לכל מהלך האריזה והשילוח אנו מתמחים גם בפתרונות שילוח לציוד כבד. הצוות שלנו מעניק שירות אריזה שלם החל מהתכנון דרך הגעה לאתר הלקוח, אריזה, שירותי המכלה ופריקה בנקודת היעד. השירות כולל פרויקטים של העברת קווי ייצור למטרות פנים וייצוא הכוללים ייצור ארגזי ייצוא בתכנון מקדים ומוקפד לשם הובלה ללא תקלות.

פתרונות אריזה מתחילים בתכנון מארזים מקצועי

השלב הראשון במחלקת האריזה של פליינג קרגו מתחיל בתכנון מארזים מקצועי ע"י צוות מהנדסים. המשתמשים בתוכנות מתקדמות לביצוע סימולציות לסוגים שונים של מארזים. הייצור עצמו מתבצע במחלקת האריזה על ידי צוות מקצועי של נגרים ומסגרים בעלי ניסיון עשיר בייצור. אנו מייצרים את כל סוגי המארזים תוך שימוש במגוון חומרים:ברזל, עץ, קרטון חומרי פרזול ובולמי זעזועים המספקים פתרונות אריזה מתקדמים.

ייצור מארזים

הצוות המיומן שלנו יודע לייצר את כל סוגי הארגזים תוך עמידה מלאה בתקני ISPM15 ותקן  IS09001 על פי דרישות הלקוח ומפרט התכנון של המהנדסים. ייצור הארגזים מתבצע בנגריה מקצועית הפרוסה על פני כ- 2,000 מ"ר. לצוותי האריזה שלנו הידע והניסיון הדרוש לארוז את הפריטים בגמר היצור וכן לבצע תהליך הפשטה מלא ויעיל באתר הלקוח. מערך היצור שלנו גמיש ומאפשר אספקה של מארזים וארגזים תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים ביותר.

 ארגזי ייצוא

בתכנון ארגזי ייצוא פליינג קרגו לוקחת בחשבון את מפרט המוצרים ואת כל תהליך השינוע והאחסון שלו. על מנת שהמוצרים יגיעו בבטחה ובשלמות ליעד. מחלקת האריזה מספקת פתרונות אריזה,  תוך כדי ניצול הניסיון הרב של כלל מחלקות החברה: לוגיסטיקה, תובלה יבשתית, ימית ואווירית. 

ייצור ארגזי עץ

ניתן להזמין מפליינג קרגו תכנון וייצור של ארגזי עץ למשלוח פנימי בתובלה יבשתית. בכך לנצל את הידע הרב שיש לצוות הייצור והאריזה בשינוע של ציוד רגיש וכבד בתוך הארץ לצד הידע  של חטיבת  התובלה היבשתית שעובדת בתיאום מלא עם מחלקת האריזה.

ייצור ארגזי טילטול

ייצור ארגזים המתוכנן על פי תכונות ונתוני המוצר לצד מהלך ההובלה והלוגיסטיקה עד פריקת המטען ביעד. זאת בכדי לשמור על המוצר מפני כל הטלטלות שהוא צפוי לעבור בכל שרשרת השינוע אחסון פריקה ועד האספקה.

ייצור ארגזי רפראונד (אריזות W/A)

אריזות W/A מיוצרות בשילוב עץ ,קרטון, ספוגים וריפודים. הן מתוכננות בהתאמה למוצרים ולתנאי השינוע והאחסון  לשמירה והגנה על המוצרים. מארזי רפראונד  מתאימים למשלוח בארגזי נשיאה מוצרים רגישים של תעשיות האלקטרוניקה, התעשייה הרפואית, תעשיית הביטחון ועוד.
ארגזים רפראונד באים בצורה שטוחה, עם סימונים מוגדרים לצורך קיפול לצורה מלבנית מתאימה לתבנית האריזה המדויקת של המוצר.
 
 

העתקה של קו ייצור

שינוע קו ייצור הינו תהליך לוגיסטי מורכב המצריך ידע באריזה של ציוד כבד ויכולת להמכיל ולשנע מכונות. המכלת מכונות וציוד כבד מצריך המכלה וארגון באופן בטיחותי, כהכנה לשלב השינוע. התהליך מתבצע בקפידה ותוך כדי שמירה על המכונות והציוד היקרים של הלקוח.
הצוותים המקצועיים של פליינג קרגו במחלקת פתרונות אריזה ובמחלקת לוגיסטיקה מיומנים כבר עשרות שנים להגיע לאתר הלקוח ולבצע את העבודה ביעילות ובמהירות.

 

פתרונות אריזה לציוד מורכב כבד ועדין

יש לכם מוצרים גדולים ו/או כבדים במיוחד? תוהה מי יכול לארוז אותם? לפליינג קרגו פתרונות אריזה עם רקורד ארוך ומוצלח של ייצור תכנון אריזות כבדות המספקות ציוד יקר, עדין וכבד בזמן ובמצב מצוין.

שירות אריזת המכונות הכבדות שלנו משקף את הבנתנו את שרשרת האספקה של הלקוח שלנו, הלוגיסטיקה הגלובלית והצורך למזער עלויות תוך מתן שירות איכותי שאין שני לו. הלקוחות התעשייתיים שלנו כבר מסתמכים עלינו להנדס אריזות מכונות כבדות במשך שנים. שירות הלקוחות יוצא הדופן שלנו ויכולות שרותי האריזה המתקדמים יחד עם שירותי הלוגיסטיקה שלנו  הציבו אותנו בראש התעשייה.

לא משנה מה גודל הציוד או המשקל שלו, לשירותי האריזה והלוגיסטיקה של פליינג קרגו יש את היכולת לתכן ולייצר פתרון אריזה מותאם אישית וייחודי. אם זה גדול כבד ומורכב, פליינג קרגו יכול לספק לך את שרותי אריזה מתקדמים מותאם אישית אתה צריך להבטיח כי המוצר שלך מגיע בבטחה.

ייצור ותכנון  מארזים וארגי עץ 

אחת החוזקות הגדולות ביותר של פליינג קרגו היא מחלקת האריזות  היא היכולת שלנו להציע אריזות המתוכננות בהתאמה ע"י מהנדסים  ומיוצרים ע"י נגרים ומסגרים מקצועיים   עץ ואריזות משולבות ממתכת ועץ וגם אריזות רפראונד משולבות קרטון ומסגרת עץ.

מחלקת שירותי אריזה עם הידע והניסיון בשינוע מכונות והעתקת קווי ייצור

משלוח מכונות כבדות הוא לא משימה פשוטה. זה דורש את הידע לייצר פתרון שיש לו את הכוח והעמידות כדי לשנע ציוד כבד ללא נזק.

מחלקת שירותי האריזה של פליינג קרגו היא הרבה מעבר לארוז ציוד כבד. אנו מתכננים פתרונות אריזה לציוד כבד מותאם המספק הגנה מפני זעזועים ורעידות, ונותנים פתרונות  לעיכוב קורוזיה לפי הצורך. אנו מעצבים פתרון אריזה העונה על הצרכים של לקוחותינו ומוצריהם. עם עשרות שנים של ניסיון בעבודה בתעשיות שונות בארץ ,טכנולוגיות, רפואיות, ביטחוניות, ומסורתיות  אנחנו יודעים מה נדרש כדי לארוז ציוד תעשייתי עדין, כבד ומורכב.

שרותי אריזה למשלוח למגוון רחב של  תעשיות

בין אם מדובר באריזה של חלקי המטוסים וכנפיים לתעשייה התעופה או שינוע של רוטורים ענקיים לתעשיית האנרגיה.  היכולת שלנו לתכנן פתרונות אריזה כבדים של מכונות מציבה אותנו מעל המתחרים.   לקוחות בתעשיות השונות, הבריאות, ההייטק, הייצור, והתעשיות הביטחוניות  מסתמכים עלינו בכל שרשרת האספקה וגם על ההגנה על המכונות והציוד הכבדים שלהם.   הבנתנו את דרישות האריזה התעשייתיות ואת שרשרת האספקה והשינוע מאפשרת לנו לספק מגוון רחב של שירותים ופתרונות לתכנון אריזות מתקדמות ומורכבות.

תכנון וייצור מארזים בעזרת סימולציית אריזה 

פתרונות אריזת מתקדמים לתעשייה וליצואנים של  פליינג קרגו חזקים ועמידים ביותר. שימוש בתוכנת סימולציה עוזר לנו לחזות לחצים וכשלים במהלך השינוע  ולבחור את חומרי האריזה המתאימים ביותר ליישום. לאחר שלב הסימולציה מתכננים פתרון שמייעל את הקטרים הפנימיים והחיצונים כדי למקסם את שטח ההובלה תוך מתן הגנה מלאה על מכונות. אם המכונות הכבדות שלך צריכות לחצות את העיר, את המדינה או את העולם, אנו נתכנן את פתרון האריזה כדי להביא אותו לשם בבטחה.

לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו: 03-3819485

  השאירו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם

  השאירו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם

  עבורנו איכות ובטיחות הם ערכים עליונים

  כניסה למנויי בוקסיט Box2Box

  כניסה למנויי הפצת אקספרס

  כניסה למנויי בוקסיט myBoxit