אודות FLYING CARGO

סיפור ההצלחה שלנו החל ב- 1982 ונמשך מאז למעלה מארבעה עשורים. מתחילת הדרך שאלנו את עצמנו מה הלקוח שלנו שצריך בשביל להצליח? ולכן במהלך השנים התרחבנו והתמקצענו בשירותי תובלה, שירותי שרשרת אספקה ולוגיסטיקה ואף פתרונות שרשרת אספקה מחוץ לישראל. כך שהיום אנו חברת הלוגיסטיקה המובילה בישראל. אנו מתמחים בשירותים ליצרנים הפועלים בחזית הטכנולוגיה ומבקשים לעצמם ספק מחויב עליו הם יכולים לסמוך בכל מצב שוק, בכל צורך ובכל עת.

0
מרכזים לוגיסטיים
K 0
מ"ר של מחסנים
0
עובדים
0
משאיות

איכות היא לא רק תו תקן - היא דרך חיים

איכות היא לא רק תו תקן היא דרך חיים. לקוחותינו עומדים בליבת העשייה ואנו מייחסים חשיבות למתן מענה הולם לצרכיהם המשתנים. המענה שלנו מבוסס הן על תשתית נכונה והן על מקצועיות וניסיון רב שנים. אנו מקפידים על מדידה עצמית, שיפור מתמשך והתייעלות תוך שימוש במודלים מתקדמים למדידת האפקטיביות. מחויבות זו מאפשרת לנו להתנהל בשקיפות ובהגינות עם לקוחותינו ולהימנע מעלויות עודפות. פליינג קרגו עומדת בכל התנאים וזכתה באות הפלטינה ובעלת התעדה לתקנים הבאים:

גלול מטה

מחוייבים לבטיחות

בטיחות היא ערך עליון. החברה משקיעה מאמצים רבים על מנת לשמור על בטיחות מרבית בפעילותה. אנו עובדים בסביבה של מצוינות אנושית וטכנולוגית, מבוססת תשתית ארגונית וכלכלית איתנה תוך מחויבות לשמירה על תקינות ובטיחות המוצרים והעובדים. לחברה ישנם נהלי בטיחות ברורים, הנכתבים, מפורסמים ונאכפים בידי מנהל בטיחות במשרה במלאה המלווה בייעוץ חיצוני ולצידם מנהל ונאמני בטיחות בכל אחד ממרלו"גי החברה.

מחויבים לסביבה

אומנות בדרכים

עבורנו הסביבה אינה רק זיהום האוויר והאדמה בפסולת אלא גם צידי הדרך והנוף הנגלה לעין – לשם כך בחרנו להנגיש אמנות ישראלית על גבי המשאיות שלנו ולהופכן למוזיאון על גלגלים. מיטב אמני ישראל ציירו על גבי המשאיות בפרויקט ייחודי מסוגו
www.artontheroad.co.il